2022 Dizileri (Güncel Liste) (2023)

Table of Contents
2022 Dizileri Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Gelecek Uzun Sürer Dizisi Zengin Kız Dizisi Tuzak Dizisi Aile Dizisi Yalı Çapkını Dizisi Kusursuz Kiracı Dizisi Yazgı Dizisi Çöp Adam Dizisi Son Gün Dizisi Yeni İstanbul Dizisi Lavanta Konağı Kral Kaybederse Dizisi Selma Dizisi Leylifer Dizisi Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi Yeşil Vadinin Kızı Ölmeden Önce Dizisi Cezailer Dizisi Hür Dizisi Bir Küçük Gün Işığı Dizisi Hayallerim, Babam ve Sen Dizisi Ru Dizisi Dünya İle Benim Aramda Dizisi Benim Mutlu Ailem Dizisi El Turco Nomen Dizisi Terzi Dizisi Özel Ders Dizisi Etkileyici Dizisi Hanedan dizisi Cennet’in Çocukları Dizisi Ateş Kuşları Dizisi İbn-i Sina Dizisi Efendimiz Dizisi Zeytin Ağacı Sizi Dinliyorum Aslan Parçası Dizisi Ayşegül Harikalar Diyarında Aslında Özgürsün Dizisi Yaratılan Dizisi 2022’de Başlayan Diziler Gül Masalı İçimizdeki Ateş Dizisi Mükemmel Eşleşme Dizisi Seni Kalbime Sakladım Dizisi Balkan Ninnisi Dizisi Tozlu Yaka Dizisi Ah Nerede Dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisi Sevmek Zamanı Dizisi Mezarlık Dizisi Duy Beni Dizisi Gülümse Kaderine Dizisi Seversin Oyuncuları Gizli Saklı Dizisi Senden Daha Güzel Dizisi Hakim Dizisi Aşk Yakar Dizisi Üç Kız Kardeş Dizisi Canım Annem Dizisi Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisi Kara Tahta Dizisi Kasaba Doktoru Dizisi Son Nefesime Kadar Adı Sevgi Baba Dizisi Oğlum Dizisi Erkek Severse Dizisi Al Hayba Dizisi Fırıncı ve Güzel Aşkın Tarifi Börü 2039 Uzak Şehrin Masalı Kanunsuz Topraklar Barbaroslar Leyla İle Mecnun Dizisi FAQs Videos

2022 2023 sezonu için hazırlıklar başladı. Kanalların programlarının sıkışık olması ve bazı kanalların yaz sezonuna dizi çekmekten vaz geçmesi ile bir kaç dizi yeni sezona kaldı bile. Türkiye de her sezon da ortalama 30 yeni dizi yayın hayatına başlarken Blue TV, Gain, Exxen ve Netflix gibi dijital platformlarında dizilerini dahil edersek 2022 de 40’dan fazla yeni dizi izleyicisi karşısında olacak.

2022 dizileri, 2022 de yayın hayatına başlayacak diziler arasında Zengin Kız, Aile, Yalı Çapkını, Lavanta Konağı ve Kral Kaybederse gibi diziler yer alacak

2022 Dizileri

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi

Atv’nin yeni dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam’ınbaşrol oyuncuları belli oldu. Başrollerini Oktay Kaynarca, Pelin Akil, Eren Vurdem ve Birce Akalay’nın paylaşacağı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi 2022 eylül ayında Atv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Işıl Yücesoy, Eren Vurdem ve Hakan Karahan’ın da oyuncu kadrosunda yer alacağı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi aksiyon türünde olacak. 2022 Dizileri (Güncel Liste) (1)

Gelecek Uzun Sürer Dizisi

Beverly Hills, 90210 dizisinin Türkiye uyarlaması olan Gelecek Uzun Sürer dizisinin oyuncu karosunda Aslıhan Malbora, Mert Yazıcıoğlu ve Hafsanur Sancaktutan yer alacak. ox TV ekranlarında yayınlanacak. Gelecek Uzun Sürer dizisinin senaristi Damla Serim olacak.

2022 Dizileri (Güncel Liste) (2)

Zengin Kız Dizisi

Nazen Kesal’ın yeni dizisi Zengin Kız’ın oyuncu kadrosunda Fox Tv ekranlarında yayınlanacak Zengin Kız dizisinin oyuncu kadrosunda Alina Boz, Taro Emir Tekin, Tülin Ece, Hazal Filiz Küçükköse ve Nazan Kesal olacak. Zengin Kız dizisinin yönetmeni Merve Girgin olurken senaristi Deniz Akçay olacak

2022 Dizileri (Güncel Liste) (3)

Tuzak Dizisi

Talat Bulut ve Akın Akınözü’nün başrollerini paylaşacağı Tuzak dizisinin kadrosunda Sıla Türkoğlu ve Hazal Filiz Küçükköse gibi oyuncularda yer alacak. Eylem Canpolat’ın senarist koltuğunda olacağı Tuzak dizisinin kanalı ise Tv8 olacak.

2022 Dizileri (Güncel Liste) (4)

Aile Dizisi

Özge Özpirinçci’nin kadın başrol olarak yer alacağı Aile dizisi Çukur gibi bir mahalle dizisi olacak. Uğur Yıldıran’ın da Aslan karakteri ile yer alacağı Aile dizisinde Özge Özpirinçci Devin isminde bir psikologa hayat verecek. Ay Yapım’ın çekeceği Aile dizisinin senaristi Hakan Bonomo olacak.

2022 Dizileri (Güncel Liste) (5)

Yalı Çapkını Dizisi

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Yalı Çapkını dizisinin oyuncu kadrosunda Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Hülya Duyar, Cansu Fırıncı ve Doğukan Polat yer alacak. Yalı Çapkını dizisinin çekimleri Gaziantep’te gerçekleşirken Yalı Çapkını dizisinde Gaziantepli büyük bir aşireti kızı olan doktor Seyran’ın hikayesi anlatılacak.

2022 Dizileri (Güncel Liste) (6)

Kusursuz Kiracı Dizisi

2022 de ekranlara gelecek Kusursuz Kiracı dizisinin yapımcısı MF Yapım olurken Kusursuz Kiracı dizisinin yönetmeni Yusuf Pirhasan ve senaristi ise Nermin Yıldırım olacak. Fox TV’de yayınlanacak Kusursuz Kiracı dizisinde bir apartmanda yaşayan insanların etkileyici hikâyesi anlatılacak. Kusursuz Kiracı dizisinin kadın başrol oyuncuları Dilan Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü, Bennu Yıldırımlar ve Melisa Döngel olacak.

2022 Dizileri (Güncel Liste) (7)

Yazgı Dizisi

Tv8’in 2022 2023 yeni sezonunda ekranlara getireceği 2. günlük dizi olacak Yazgı’nın erkek başrol oyuncusu Erkan Meriç olacak. Yazgı dizisinin yönetmeni Hakan Şahin olurken Yazgı dizisinin senaristi ise Yaşar Aksu olacak.2022 Dizileri (Güncel Liste) (8)

Çöp Adam Dizisi

OGM Pictures’ın Star TV için çekeceği Çöp Adam dizisinin erkek başrol oyuncusu Uraz Kaygılaroğlu olacak. Saplantılı bir adamın etkileyici aşk hikâyesini anlatacak Çöp Adam dizisinin yayın tarihi ekim 2022 olarak planlanıyor.

2022 Dizileri (Güncel Liste) (9)

Son Gün Dizisi

Trt 0’da ekranlara gelecek Son Gün dizisinin başrol oyuncuları ğur Yücel, Erkan Petekkaya, Nazan Kesal, Necip Memili ve Ahmet Mümtaz Taylan olacak. 8 bölümlük dijital dizi Son Gün de öleceklerini bilen 8 kişinin etkileyici hikayesi anlatılacakTrt 0’da ekranlara gelecek Son Gün dizisinin başrol oyuncuları ğur Yücel, Erkan Petekkaya, Nazan Kesal, Necip Memili ve Ahmet Mümtaz Taylan olacak. 8 bölümlük dijital dizi Son Gün de öleceklerini bilen 8 kişinin etkileyici hikayesi anlatılacak.

2022 Dizileri (Güncel Liste) (10)

Yeni İstanbul Dizisi

Show Tv ekranlarında ekranlara gelecek yeni doktor dizisinin ismi Yeni İstanbul olarak açıklandı. O3 Medya tarafından çekilecek Yeni İstanbul dizisinin uyarlama senaryosunu senaryosu Ayça Üzüm ve Cansu Çoban yazacak. Yeni İstanbul dizisi Amerikan New Amsterdam dizisinden uyarlanacak. Yeni İstanbul dizisi Masumlar Apartmanı dizisinin de yönetmeni olan yönetmenlerinden Çiğdem Bozali olacak. Yeni İstanbul Dizisinde doktor Barış karakterine Barış Tuna Astepe hayat verecek. Ayrıca Yeni İstanbul dizisinde Ali Haydar Oruçov karakteri ile usta oyuncu Şerif Erol hayat verecek.

2022 Dizileri (Güncel Liste) (11)

(Video) Hayat Sırları - 1. Bölüm (HD)

Lavanta Konağı

OGM Pictures’in yapımcılığını üstleneceği Lavanta Konağı dizisi Star Tv ekranlarında yayınlanacak. Çok etkili bir kadın draması olacak Lavanta Konağı dizisinin usta yönetmen Hilal Saral yönetecek. Birkan Sokullu’ya Lavanta Konağı dizisinin erkek başrol oyuncusu olması için teklif gitti.

2022 Dizileri (Güncel Liste) (12)

Kral Kaybederse Dizisi

OGM Pictures’in en yüksek bütçeli 2022 dizisi de Kral Kaybederse dizisi olacak. Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserinden uyarlanacak Kral Kaybederse dizisinin erkek başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ olacak. Kral Kaybederse dizisinin kadın başrol oyuncusu olması için Beren Saat’e de teklif yapıldı. Çağrı Vila Lostuvalı’nın yöneteceği Kral Kaybederse dizisinin kanalı belli değil.

2022 Dizileri (Güncel Liste) (13)

Selma Dizisi

Trt 1 ekranlarında eylül 2022 de ekranlara gelecek Selma dizisinin başrol oyuncuları Zeynep Çamcı ve Olgun Toker olacak. TMC Film’in yapımcılığını üstleneceği Selma dizisinin senaryosunu Selin Tunç yazacak. 2022 Dizileri (Güncel Liste) (14)

Leylifer Dizisi

2022’nin ilk günlük dizisi Leylifer’in detayları belli oldu. Alim Yapım’ın yapımcılığını üstleneceği günlük dizi Leylifer’in oyuncu kadrosıunda Camila Duarte Çakır, Can Verel ve Burak Sarımola gibi ünlü isimler yer alacak. Leylifer günlük dizi olsa da oyuncu kadrosu haftalık diziler kadar ünlülerden oluşacak.

2022 Dizileri (Güncel Liste) (15)

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi

Behzat Ç efsanesi bir kez daha dönüyor. Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi Blue TV ekranlarında 8 bölüm olarak bir kez daha yayınlanacak. Erdal Beşikçioğlu ve Gökçe Eyüboğlu Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi dizisinde başrolde yer alacak.

2022 Dizileri (Güncel Liste) (16)

Yeşil Vadinin Kızı

Yeşil Vadinin Kızı dizisinin mart ayında Trt 1 ekranlarında olması bekleniyor. Beren Gökyıldız ve Aslı Altıkulaç Saçar’ın oyuncu kadrosunda yer alacak Yeşil Vadinin Kızı dizisinin çekimleri 2022 başında başlayacak. Yapımcılığını Yeşil Yapım’ın üstlendiği Yeşil Vadinin Kızı dizisinin yönetmeni Murat Şenöy olacak. 2022 Dizileri (Güncel Liste) (17)

Ölmeden Önce Dizisi

Trt 1’in dijital platformu Trt 0 da ekranlara gelecek Ölmeden Önce dizisinin oyuncuları Uğur Yücel, Erkan Petekkaya, Nazan Kesal, Necip Memili ve Ahmet Mümtaz Taylan olacak. 8 bölüm çekilecek ve dizinin her bir bölümü 45’er dakika olarak çekilecek.8 bölüm çekilecek ve dizinin her bir bölümü 45’er dakika olarak çekilecek.

2022 Dizileri (Güncel Liste) (18)

Cezailer Dizisi

Gain ekranlarında yayınlanacak olan Cezailer dizisinin Oyuncuları arasında Yiğit Özşener, Rıza Kocaoğlu, Hayal Köseoğlu ve Görkem Kasal yer alacak. Cezailer dizisinin senaristi ise Ayberk Çınar ve Murat Can Oğuz olacak.

2022 Dizileri (Güncel Liste) (19)

Hür Dizisi

Trt 0 yani Trt Dijitalde yayınlanacak olan Hür dizisi seçkin pilotlardan oluşan özel bir filonun, heyecanlı hikayesini anlatacak. Çekimleri temmuz ayında başlayacak olan Hür dizisinin yayın tarihi ekim 2022 olarak planlanıyor. Hür dizisinin oyuncu kadrosunda Hilmi Cem İntepe, Deniz ÇATALBAŞ, Zeynep Tuğçe Bayat ve Taner Ertürkler yer alacak. 2022 Dizileri (Güncel Liste) (20)

Bir Küçük Gün Işığı Dizisi

Atv ekranlarında 2022 2023 yeni sezonunda ekranlara gelecek olan Bir Küçük Gün Işığı dizisinin kadın başrol oyuncusu Seray Kaya olurken dizinin kadrosunda Berk Oktay, Esra Dermancıoğlu Gizem Ünsal ve Yiğit Yapıcı yer alacak. Bir Küçük Gün Işığı dizisiningenel yönetmenliğini Emre Kabakuşak olacak. Senaryosu Özgür Evren Heptürk’ün yazacağı Bir Küçük Gün Işığı dizisinin “Bilemezsin, belki de en büyük hediyedir dayanamayacağını sandığın acılar” sloganı olacak.2022 Dizileri (Güncel Liste) (21)

Hayallerim, Babam ve Sen Dizisi

Hayallerim, Babam ve Sen dizisi Kanal D’nin 2022 2023 yeni sezonunda izleyicisi karşısına çıkacağı yeni dizisi olacak. Hayallerim, Babam ve Sen dizisi final yapan Sadakatsiz dizisi yerine çarşamba akşamları izleyicisi karşısına çıkacak. Hayallerim, Babam ve Sen Dizisinde bir dizi oyuncusu ve yakın ilişkide bulunduğu menajerinin aşkı anlatılacak. Hayallerim, Babam ve Sen Dizisinin başrol oyuncusu Berrak Tüzünataç ve Ozan Dolunay olacak.

2022 Dizileri (Güncel Liste) (22)

Ru Dizisi

Disney Plus’un yeni dijital dizisi Ru’nun başrol oyuncuları Oyuncuları Mert Yazıcıoğlu ile Meryem Uzerli olacak. İzmir’in Urla bölgesinde yapılacak Ru dizisinin yapımcılığını Fatih Aksoy yönetmeliğini Bahadır Karata üstlenecek. 2022 Dizileri (Güncel Liste) (23)

Dünya İle Benim Aramda Dizisi

Disney Plus için çekilecek olan Dünya İle Benim Aramda dizisi Demet Özdemir, Hafsanur Sancaktutan ve Kerem Bürsin başrollerinde yer alacağı dijital dizi olacak. 2 Erkek ve 2 Kadın başrol oyuncusunun yer alacağı yeni dizi 8 bölümden oluşacak. 2022 Dizileri (Güncel Liste) (24)

Benim Mutlu Ailem Dizisi

Av ekranlarında 2022 sonunda ekranlara gelecek Benim Mutlu Ailem dizisinin oyuncu kadrosunda Vahide Perçin, Mustafa Uğurlu, Yusuf Çim, Feyza Sevil Güngör ve Cem Sürgit yer alacak Vahide Perçin Hakime Ülkü Hanım karakteri ile yer alacağı dizi de yapımcı Tims&B Yapım olurken yönetmeni Emre Aybek olacak.

2022 Dizileri (Güncel Liste) (25)

(Video) Yakında Başlayacak 10 Yeni Yaz Dizisi

El Turco

El Turco dizisi Can Yaman’ın Disney Plus’ta yayınlanacak yeni dizi olacak. Ay Yapım’ın yapımcılığını üstleneceği El Turco dizisi Orhan Yeniaras’ın ‘El Turco’ romanından uyarlanacak. El Turco dizisinde 2. Viyana Kuşatması sonrası İtalya’nın Moena köyüne yerleşmeşen bir Türk gencinin köyü derebeylere karşı özgürleştirmesini anlatacak. 2022 Dizileri (Güncel Liste) (26)

Nomen Dizisi

Med Yapım’ın hazırlayacağı Nomen dizisinin başrol oyuncuları Halit Ergenç ve Melis Sezen olacak. Disney Plus platformunda yayınlanacak Nomen dizisinin in yönetmeni Fatih Kızılgök olurken Zafer Külünk ise dizinin senaristi olacak. 2022 Dizileri (Güncel Liste) (27)

Terzi Dizisi

2022 de yayına girecek dizilerden Terzi dizisi Netflix’in elinde ki en önemli proje olacak. Çağatay Ulusoy’un erkek başrol oyuncusu olarak yer alacağı Terzi dizisinin kadrosunda Şifanur Gül de yer alacak. Terzi dizisinin oyuncu kadrosunda Salih Bademci, Olgun Şimşek Ece Sükan ve Engin Şenkan da yer alacak.

2022 Dizileri (Güncel Liste) (28)

Özel Ders Dizisi

Netflix platformunda yayınlanacak olan Özel Ders dizisinin başrol oyuncusu Bensu Soral olacak yüksek lisans yaparken bir yandan da özel ders vermek için evlere giden güzel bir kızın masalı anlatılacak. 2022 Dizileri (Güncel Liste) (29)

Etkileyici Dizisi

Gain Medya tarafından yayınlanacak Etkileyici Dizisi yıldız bir futbolcu ve bir sosyal medya fenomeni arasında geçen aşkı anlatacak. Etkileyici dizisininbaşrollerinde Bertan Asllani ile Aslıhan Malbora yer alacak. 2022 Dizileri (Güncel Liste) (30)

Hanedan dizisi

Demet Özdemir’in Netflix ekranlarında 2022 yazında yayına gireceği söylenen Hanedan dizisi Dynasty isimli Amerikan pembe diziden uyarlanacak y Yapım tarafından uyarlanacak Hanedan dizisinde Petrol zengini iki ailenin ve çocuklarının çekişmeleri anlatılacak. 2022 Dizileri (Güncel Liste) (31)

Cennet’in Çocukları Dizisi

Gold Filmin Trt 1 için çekeceği Cennet’in Çocukları dizisinin senaryosunu Ayla Hacıoğulları Vilmer Özçınar yazacak. Cennetin Çocukları dizisi Atike Hınçlıer’in ‘Yürek Çıkmazı’ kitabından uyarlanacak. Cennetin Çocukları dizisinde Cennet isimli bir annenin çocukları için vereceği mücadele anlatılacak.

2022 Dizileri (Güncel Liste) (32)

Ateş Kuşları Dizisi

Bozdağ Filmin yeni dizisi Ateş Kuşları dizisinin senaryosunu Ayşe Ferda Yılmaz ve Sedef Nehir Erdem yazacak. Ateş Kuşları dizisinin kanalı ise Atv olacak. Ateş Kuşları eylül 2023 de yayında olması için çalışmalar devam ediyor.

2022 Dizileri (Güncel Liste) (33)

İbn-i Sina Dizisi

Bozdağ Film’in 2022 sezonunda ekranlara getireceği İbn-i Sina dizisi Trt Dijital ekranlarında 2022 sonunda ekranlarda olacak. İbn-i Sina’nın çocukluk yıllarından başlayarak hayatını anlatacak olan İbn-i Sina dizisinin yönetmen koltuğunda Hakan Arslan oturacak. İbn-i Sina dizisi toplamda 60 dakikadan 10 bölüm olarak yayınlanacak.

2022 Dizileri (Güncel Liste) (34)

Efendimiz Dizisi

Bozdağ Film’in 2022 sonunda ekranlara getireceği bir diğer dijital dizi projesi ise Efendimiz dizisi olacak. Efendimiz dizisinde Hz. Muhammed (s.a.v.)’in hayat farklı bir bakış açısı ile anlatılacak.

Zeytin Ağacı

Zeytin Ağacı dizisi 2022 sonunda Netflix ekranlarında izleyici ile buluşacak. Tuba Büyüküstün, Boncuk Yılmaz, Seda Bakan, Füsun Demirel Murat Boz, Rıza Kocaoğlu ve Fırat Tanış’ın başrollerini paylaşacağı Zeytin Ağacı dizisi bir çok ülke de ise Enother Self olarak yayınlanacak. Zeytin Ağacı dizisi Sevgi, Leyla ve Ada isminde üç yakın arkadaşın hikayesini anlatacak. 2022 Dizileri (Güncel Liste) (35)

Sizi Dinliyorum

Sizi Dinliyorum dizisinin başrol oyuncuları Onur Buldu ve Ayşenil Şamlıoğlu olacak. Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği Sizi Dinliyorum dizisi Exxen ekranlarında yayınlanacak.

2022 Dizileri (Güncel Liste) (36)

Aslan Parçası Dizisi

2022 2023 yeni sezonunda Fox TV de yayınlanacak yeni bir dizinin daha detayları belli oldu. Yeni sezon planlaması yapan Fox TV MF Yapım’dan Aslan Parçası dizisini satın aldı. Senaryosunu Melis Civelek’in yazacağı Aslan Parçası dizisi özellikle güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çekecek. Daha önce Yasak Elma ve Adını Feriha Koyfum gibi dizilerde büyük başarı yakalayan senarist Melis Civelek Aslan Parçası dizisinin 3 5 sezon devam edebilecek bir proje olarak planlıyor.

2022 Dizileri (Güncel Liste) (37)

Ayşegül Harikalar Diyarında

Ayşegül, Ece ve Gamze isminde 3 kız arkadaşın hikayesini anlatacak Ayşegül Harikalar Diyarında dizisini yapımcısı Tims B prodüksiyon olacak. Nisan 2022 de çekimlerine başlanacak olan Ayşegül Harikalar Diyarında dizisinin oyuncu kadrosu belli olmadı. Ayşegül Harikalar Diyarında dizisi Fox TV de yayınlanacak. 2022 Dizileri (Güncel Liste) (38)

Aslında Özgürsün Dizisi

Duygu Asena’nın Aslında Özgürsün kitabından uyarlanacak olan Aslında Özgürsün dizisi Gain de yayınlanacak. Aslında Özgürsün dizisinde Belgin ve Berna adlı iki kızın eğlenceli arkadaşlık hikayesi anlatılacak. Ali Kemal Güven yazıp yöneteceği dizisinin Aslında Özgürsün Dizisi Gain’in en önemli projelerinden olacak. 2022 Dizileri (Güncel Liste) (39)

Yaratılan Dizisi

başrollerini Taner Ölmez ve Erkan Kolçak Köstendil’in paylaşacağı Yaratılan dizii Netflix ekranlarında yayında olacak.2022 Dizileri (Güncel Liste) (40)

(Video) 2022’de Yayınlanan En Yüksek Puanlı 10 Kore Dizisi | Kore Dizi Önerileri 2022 Kore Klipleri

2022’de Başlayan Diziler

Gül Masalı

Atv’nin yeni yaz dizisi Gül Masalı haziran 2022 de yayında olacak. Gül Masalı oyuncu kadrosunda Erdem Kaynarca ve Gülper Özdemir ile birlikte Sarp Can Köroğlu, Zehra Yılmaz ve Ayşenil Şamlıoğlu da yer alacak. Gül Masalı dizisinin başarılı senaryosunu ise Aybars Bora ile Dilek Aydoğdu yazacak.

2022 Dizileri (Güncel Liste) (41)

İçimizdeki Ateş Dizisi

Atakan Hoşgören’in erkek başrol oyuncusu olarak yer alacağı İçimizdeki Ateş dizisinin yapımcısı Fabrika Yapım olacak. Bir Yaz dizisi olarak ekranlara gelecek İçimizdeki Ateş dizisi Atv ekranlarında yayınlanacak.

2022 Dizileri (Güncel Liste) (42)

Mükemmel Eşleşme Dizisi

Yapımcı ve senarist Birol Güven Trt 1 için Mükemmel Eşleşme dizisini hazırlıyor. Mükemmel Eşleşme oyuncu kadrosunda Ahmet Kayakesen, Gizem Sevim, Ayşegül Günay, Asuman Dabak, Volkan Severcan ve Ayhan Taş da yer alacak. Mükemmel Eşleşme dizisinde anneleri tarafından tanıştırıla iki gencin evlendikten sonra bir birlerine deliler gibi aşık olmaları anlatılacak. 2022 Dizileri (Güncel Liste) (43)

Seni Kalbime Sakladım Dizisi

Seni Kalbime Sakladım dizisi Trt 1’in yaz dizisi olarak ekranlara gelecek. Seni Kalbime Sakladım Oyuncuları Sevda Erginci, Ekin Mert Daymaz, Gökçe Akyıldız ve Elçin Afacan olacak. Seni Kalbime Sakladım dizisinin yapımcılığını Sev Yapım senaryosunu ise Burcu Yılmaz ile Pınar Kaya yazacak. 2022 Dizileri (Güncel Liste) (44)

Balkan Ninnisi Dizisi

Daha önce yine bir makedonya dizisi olan Elveda Rumeli de başarı ile yer alan Erdal Özyağcılar Elvada Rumeli dizisini özleyenler için adeta diziyi yeniden çekecek. Üsküpte çekimleri yapılacak yeni dizinin ismi şuanda belli olmadı. Doğan Ümit Karaca yönetmen olarak yer alacağı bu yeni dizi de Uğur Uzunok ve Nurullah Sevimli de senarist olarak yer alacak. Özlem Türkad, Emre Bey, Gözde Çığacı, Hakan Boyav ve Süleyman Kara da yer alacak. 2022 Dizileri (Güncel Liste) (45)

Tozlu Yaka Dizisi

Ecem Çalhan, Çağla Şimşek, Tayanç Ayaydın, Nilsu Berfin Aktaş ve Burak Dakak’ın başrollerini paylaşacağı Tozlu Yaka dizisinin yapımcısı NTC Medy ‘ olacak. Fox TV’de ekranlara gelecek Tozlu Yaka dizisinin yönetmenliğini Semih Bağcı’nın üstlenecek.

2022 Dizileri (Güncel Liste) (46)

Ah Nerede Dizisi

Ah Nerede dizisi 10.Ev yapımın yeni yaz dizisi oldu. tar Tv ekranlarında yayınlanacak Ah Nerede oyuncuları arasında Oktay Çubuk, Nil Keser, Tarık Pabuççuoğu ve Ayşe Kökçü olacak. Ah Nerede dizisi Ah Nerede filminden uyarlanacak. 2022 Dizileri (Güncel Liste) (47)

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisi

BKM Filmin yeni dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi 2022 eylül ayında izleyicisi karşısında olacak. Hayat Bildiği Gibi oyuncuları arasında Nilsu Berfin Aktaş, Ertan Saban, Özge Özberk ve Devrim Özkan birlikte yer alacak. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin kanalı Show Tv olacak.

2022 Dizileri (Güncel Liste) (48)

Sevmek Zamanı Dizisi

atv’nin yaz dizisi olacak Sevmek Zamanı Dizisi dizisinin başrol oyuncuları İlhan Şen, Deniz Işın, Toprak Can Adıgüzel ve Baran Soysal olurken Muttalip Müjdeci ve Nimet İyigün de Sevmek Zamanı dizisinde yer alacak. Süreç Film’in yapımcılığını üstleneceği Sevmek Zamanı dizisinin senaryosunu Nalan Merter Savaş ile Vilmen Özçınar yazacak.

2022 Dizileri (Güncel Liste) (49)

Mezarlık Dizisi

Kadın cinayetlerini anlatacak olan Mezarlık dizisi d,jital bir platformda yayınlanacak. Birce Akalay ve Olgun Toker’in başrollerini paylaşacaı Mezarlık dizisinin yönetmenliğini Abdullah Oğuz üstlenecek.2022 Dizileri (Güncel Liste) (50)

Duy Beni Dizisi

Star TV’nin 2022 yaz dizisi Duy Beni Süreç Film yeni dizisi olacak. Rabia Soytürk, Caner Topçu, Berk Hakman ve Helin Kandemir Duy Beni başrol oyuncuları olacak. Duy Beni dizisinde Ekim’in yakın arkadaşı Meltem’e bir araba çarpar ve kaçar. Duy Beni dizisinde bir kaza sonrası felç geçiren Meltem ve arkadaşlarının hikayesi anlatılacak. 2022 Dizileri (Güncel Liste) (51)

Gülümse Kaderine Dizisi

Yalçın Hafızoğlu, Bahar Şahin Sude Zülal Güler, Müge Su Şahin ve Doğan Bayraktar’ın başrollerinde yer alacağı Avşar Filmin yeni dizisinin ismi Gülümse Kaderine olacak. Kadrosunda Bahar Şahin ve Gülenay Kalkan’ın da yer alacağı Gülümse Kaderine dizisi 2022 dizileri arasında en çok merak edilen dizilerden biri oldu. Gülümse Kaderine dizisinde Yyetimhanede büyüyen iki genç kızın etkileyici hikâyesini anlatacak

2022 Dizileri (Güncel Liste) (52)

Seversin Oyuncuları

2022 haziran ayında Kanal D ekranlarında yaz dizisi olarak ekrana gelecek Seversin dizisinin başrol oyuncuları Burak Yörük ve İlayda Alişan’ı ilk kez bir projede bir araya getirecek. Oyuncu bir genç ile oyuncu olmak isteyen güzel bir kızın hikayesinin anlatılacağı Seversin dizisi sıcacık hikayesi ile izleyiciyi büyüleyecek. Burak Yörük ve İlayda Alişan’ın başrolünde yer alacağı kadrosunda Halil İbrahim Kurum, Hazal Benli, Zeynep Kankonde, İlkin Tüfekçi ve Ceren Taşçı’nın yer alacağı Seversin dizisinin Kanal D iç yapımlar yapımcılığını üstlenecek. 2022 Dizileri (Güncel Liste) (53)

Gizli Saklı Dizisi

Halit Özgür Sarı ve Sinem Ünsal’ın başrollerini paylaşacağı Gizli Saklı dizisinin kanalı Fox Tv olacak. Gizli Saklı oyuncu kadrosunda Şebnem Sönmez ve Şinasi Yurtsever de olacak. No:9 Productions yapımın yapımcılığını üstlendiği Gizli Saklı dizisinde Pamir ve Nazlı isminde iki gizli polisin hikayesi anlatılacak.2022 Dizileri (Güncel Liste) (54)

Senden Daha Güzel Dizisi

Cemre Baysel Senden Daha Güzel dizisinin kadın başrol oyuncusu olurken Burak ÇELİK de Cemre Baysel’in partneri olacak. Haziran ayında yayına bir yaz dizisi olarak girecek olan Senden Daha güzel dizisinin senaristi Ayşe Üner Kutlu olurken; yönetmeni ise Deniz Koloş olacak.2022 Dizileri (Güncel Liste) (55)

Hakim Dizisi

Hakim dizisi Your Honur dizisinden uyarlanacak. Haluk Bilginer, Ebru Özkan ve Hasibe Eren’in başrollerini paylaşacağı dizi Limon Film tarafından çekilecek. Hakim dizisinde Oğlunu mafyadan ve korumaya çalışan bir baba anlatılacak.

(Video) Hooverphonic - Mad About You (Live at Koningin Elisabethzaal 2012)

2022 Dizileri (Güncel Liste) (56)

Aşk Yakar Dizisi

Kanal 7 ekranlarında yeni bir Hint dizisi başlayacak. Zindagi ki Mehek isimli Hint dizisinin Türkçe çevirisi olarak ekranlara gelecek Aşk Yakar dizisinin 126 bölüm olarak hafta içi her gün yayında olacağı açıklandı. 2022 Dizileri (Güncel Liste) (57)

Üç Kız Kardeş Dizisi

Üç Kız Kardeş dizisi 22 Şubat 2022 Salı akşamı izleyicisi ile buluşacak. Üç Kız Kardeş dizisinin oyuncu kadrosunda İclal Aydın, Reha Özcan, Özgü Kaya, Almila Ada ve Melisa Berberoğlu yer alacak. Üç Kız Kardeş yazar İclal Aydın’ın Üç Kız Kardeş kitabından uyarlanarak Kanal D ekranlarında yayınlanacak. 2022 Dizileri (Güncel Liste) (58)

Canım Annem Dizisi

Tv8’in 2022 ocak ayında yayın hayatına başlatacağı Canım Annem dizisinde Özlem Savaş, Selin Sezgin, Faruk Pakiş ve Serdar Yıldırım gibi oyuncular yer alacak. Canım Annem dizisinde birbirlerinden habersiz olan ikiz kardeşlerin hikayesi işlenecek.2022 Dizileri (Güncel Liste) (59)

Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisi

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi 6 Haziran 2022 de TV8 ekranlarında yayına girecek. Engin Öztürk, İrem Helvacıoğlu, Olgun Toker ve Selin Yeninci’nin başrollerini paylaşacağı Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin yapımcılığını NTC Medya’nın üstlenecek. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinde Defne ve Sadun’un etkileyici hikayesi anlatılacak. 2022 Dizileri (Güncel Liste) (60)

Kara Tahta Dizisi

Trt 1 ekranlarında yayınlanacak Kara Tahta dizisinde bir öğretmenin hikayesi anlatılacak. Çekimlerine yaz aylarında başlanması beklenen dizinde Atlas ve Irmak’ın hikayesinin anlatılacak. Kara Tahta dizisi oyuncuları Furkan Andıç, Miray Daner ve Onur Durmaz olacak. Kara Tahta dizisinin yapımcısı ise Üs Yapım olacak.2022 Dizileri (Güncel Liste) (61)

Kasaba Doktoru Dizisi

Ozan Akbaba’nın Doktor Kemal karakteri ile yer alacağı Kasaba Doktoru dizisinin oyuncu kadrosunda Deniz Can Aktaş ve Hazal Subaşı yer alacak. Trt 1 ekranlarında 2022 2023 sezonunda yayınlanması planlanan Kasaba Doktoru dizisinin yapımcısı ARC film olacak. Arda Sarıgün yönetmen koltuğunda oturduğu Kasaba Doktoru dizisinin senaryosunu ise Barış Erdoğan ile İlker Arslan yazacak. 2022 Dizileri (Güncel Liste) (62)

Son Nefesime Kadar

Nurgül Yeşilçay ve Emre Kınay’ın başrollerinde yer alacağı Son Nefesime Kadar dizisinde Emre Bey de kadro da yer alacak. Pastel Film’i 2022 için heyecanlandıran Son Nefesime Kadar dizisi Fox Tv de ekranlarda olacak2022 Dizileri (Güncel Liste) (63)

Adı Sevgi

Son olarak EDHO dizisinde yer alan Yunus Emre Yıldırımer’in başrolünde yer alacağı Adı Sevgi dizisi şubat 2022 de ATV ekranlarında yayında olacak. Oyuncu kadrosunda Hande Kaptan, Nihan Büyükağaç ve Fatih AL gibi isimlerin de yer alacağı Adı Sevgi dizisinde kadına şiddet ve çocuk genliler konuları üzerinde duracağı açıklandı. 2022 Dizileri (Güncel Liste) (64)

Baba Dizisi

Haluk Bilginer, Tolga Sarıtaş, Zeynep Tuğçe Bayat ve Beril Poza başrollerini paylaşacağı Baba dizisinin senaristi ise Gökhan Horzum olacak. Show Tv ekranlarında yayınlanacak Baba dizisinin yapımcısı Ay yapım olacak.2022 Dizileri (Güncel Liste) (65)

Oğlum Dizisi

Alev Alev’ dizisinin yönetmeni olan Ahmet Katıksız’ın Ay Yapım için çekeceği 2022 de yayınlanacak dizinin detayları belli oldu. Show TV ekranlarında yayınlanacak yeni dizinin iki çocuğun hikayesi üzerine kurulacağı bilgisi verildi2022 Dizileri (Güncel Liste) (66)

Erkek Severse Dizisi

Faruk Turgut’un yapımcılığını üstlendiği yönetmenliğini Ömür Atay’ın, senaristliğini Aslı Zengin’in üstleneceği Erkek Severse dizisinin erkek başrol oyuncusu Alperen Duymaz olacak. bir dijital pazarlama şirketinin sahibi Kenan karakteri ile yer alacak Alperen Duymaz Eşinden boşanmış, 2 çocuklu ve yeni girdiği iş yerinde yeni bir sayfa açacak olan Zeynep’e aşık olacak. 2022 Dizileri (Güncel Liste) (67)

Al Hayba Dizisi

Ay Yapım yapımcılığını üstleneceği Al Hayba dizisi daha önce Netflix için 30 bölüm olarak çakilmişti. Lübnan bölgesine hitap eden dizi de Suriye-Lübnan sınırında bir köyde yaşayan silah kaçakçısı aile reisinin baş ettiği aile içi anlaşmazlıkları, iktidar mücadelelerini ve karmaşık bir aşk ilişkisi anlatılmıştı. Al Hayba dizisinden uyarlanacak dizinin şuanda ismi ve oyuncu kadrosu belli olmadı. 2022 Dizileri (Güncel Liste) (68)

Fırıncı ve Güzel

2022 sezonun ilk dizisi olacak Fırıncı ve Güzel The Baker and The Beauty isimli yabancı yapımdan uyarlanacak ve Barış Yöş’ün yönetmen olarak yer alacağı dizi de Aslı Zengin de senarist olarak yer alacak. 2022 dizilerinden olan Fırıncı ve Güzel eylül 2021 de Star Tv ekranlarında olacak.

Aşkın Tarifi

Kadir Doğulu’nun Fırat Karasu karakteir ile yer alacağo yeni dizi Aşkın Tarifi de 2022 dizilerinden biri oldu. Yapımcılığını NTC Medya’nın üstleneceği Aşkın Tarifi dizisinin yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp, yönetmenliğini Deniz Koloş yaparken senaryosunu Doruk Erengül ve Leyla Oter üstlenecek.

2022 Dizileri (Güncel Liste) (69)

Börü 2039

Blue TV’nin en çok merak edilen işlerinden biri olacak Börü 2039 dizisi kanalın maddi sorunları nedeniyle 2022’ye kaldı. Murat Arkın’nın başrolünde yer alacağı dizi 2039 yılında meydana gelecek dünya savaşı anlatılacak.

2022 Dizileri (Güncel Liste) (70)

Uzak Şehrin Masalı

2021 yaz dizileri arasında olması beklenen Uzak Şehrin Masalı Dizisi de 2022’ye kalan önemli projelerden biri. 25 Film’in çekeceği Uzak Şehrin Masalı dizisi Fox ekranlarında yayında olacak.

Kanunsuz Topraklar

Fox TV’nin 2022 dizilerinden biri olacak Kanunsuz Topraklar dizisinin yapımcılığını Faruk Turgut, senaryosunu Zülküf Yücel ve yönetmenliğini ise Faruk Teber üstlenecek. Uğur Güneş ve Esra Bilgiç’in başrolünde yer alacağı Kanunsuz Topraklar dizisi Zonguldak’ta kömür madeni işleterek zengin olan Malik beyin kızı Gülfem ile Malik beyin madeninde işçi olarak çalışan Davut’un arasındaki aşkı anlatacak.

2022 Dizileri (Güncel Liste) (71)

Barbaroslar

Türkiye’nin en pahalı dizilerinden biri olacak olan Barbaros dizisinin çekimleri her ne kadar nisan 2021’den beri devam etse de Barbaros dizisi 2022’ye kalan işlerden. Ulaş Tuna Astepe ve Engin Altan Düzyan’ın başrolünü paylaşacağı Barbaros dizisinin Ozan Aksungur ve Oğuz Ayaz Barbaroslar senaristi olurken yönetmeni ise Taylan Biraderler olacak. Barbaroslar dizisi Kaptanı-ı Derya lakabı ile bilinen Barbaros Hayrettin Paşa ve abisi Oruç Reis’in hayatını anlatacak

(Video) Lise Devriyesi 1.Bölüm

Leyla İle Mecnun Dizisi

Exxen ekranlarında izleyicisi ile yeniden buluşacak efsane Leyla İle Mecnun dizisi eski kadrodan bir çok oyuncunun yer alması ile izleyiciyi Exxen ekranlarına toplamayı planlıyor. 9 Şubat 2011 – 17 Haziran 2013 yılları arasında 104 bölüm yayınlanan dizi Acun Ilıcalı’nın isteği ile yeniden çekilecek. Yapımcılığını Eflatun Film’in senaryosunu Burak Aksak’ın kaleme alacağı Yeni Leyle İle Mecnun dizisinde yönetmen koltuğunda Onur Ünlü yer alacak.

FAQs

2022 yılında hangi diziler başlayacak? ›

Dizilerin görsellerine ve isimlerine tıklayarak sayfalarına ulaşabilirsiniz.
 • Hayat Bugün. 19 Ekim Çarşamba | Show Tv | O3 Medya.
 • Tuzak. 19 Ekim Çarşamba | Tv8 | Fabrika Yapım.
 • Kızılcık Şerbeti. 28 Ekim Cuma - | Show Tv | Gold Film.
 • Ah Canım Hayat. 2022 | atv |
 • Aile. 2022 | Show Tv | Ay Yapım.
 • Akif. ...
 • Arayış ...
 • Asiye.

Fox'taki yeni dizinin adı ne? ›

FOX'un yeni dizisi “Ferhat ile Şirin”den ilk kareler! “Kurşun” dizisinin çekimleri başladı! “Kurşun” dizisinin oyuncuları okuma provasında buluştu! “GORBİ” çok yakında FOXplay izleyicisiyle buluşacak!

Yerli diziler neler? ›

Arşiv Dizileri
 • Hayat Şarkısı
 • Vatanım Sensin.
 • Kısmetse Olur.
 • Siyah Beyaz Aşk.
 • Zalim İstanbul.
 • Poyraz Karayel.
 • Galip Derviş
 • Afili Aşk.

Fox Tv'nin dizileri nelerdir? ›

Sen Çal Kapımı, Zümrdüanka, Kefaret, Savaşçı, Şevkat Yerimdar, Adı: Zehra, Kalbimdeki Deniz, Aşk Yeniden, Kiraz Mevsimi, Kördüğüm, Muhteşem Yüzyıl Kösem, No: 309, Umuda Kelepçe Vurulmaz, Bir Mucize Olsun, Yer Gök Aşk, Sana Bir Sır Vereceğim, O Hayat Benim, Rüzgarın Kalbi, Not Defteri, Lale Devri, Kocamın Ailesi, ...

Salı günleri hangi diziler var? ›

SALI DİZİLERİ NELER? 11 EKİM 2022 SALI GÜNÜ HANGİ DİZİLER VAR?
KANALPROGRAM / BÖLÜMSAAT
ATVBEN BU CİHANA SIĞMAZAM 4. BÖLÜM20:00
TRT 1BALKAN NİNNİSİ 15. BÖLÜM20:00
KANAL DÜÇ KIZ KARDEŞ 21. BÖLÜM20:00
SHOW TVBABA 19. BÖLÜM20:00

FOX TV'de bu akşam hangi dizi var? ›

 • 08.00. İlker Karagöz ile Çalar Saat. Canlı
 • 10.45. Ekonomi Arası Canlı
 • 10.50. Çağla ile Yeni Bir Gün. Canlı
 • 13.00. En Hamarat Benim. Yeni Bölüm.
 • 16.30. Yasak Elma. ALT YAZILI.
 • 19.00. Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber. Canlı
 • 20.00. Yasak Elma. Yeni Bölüm.
 • 23.30. Bir Peri Masalı ALT YAZILI.

Gizli Saklı yenı bolum ne zaman? ›

Gizli Saklı dizisinin yeni bölümü 20 Temmuz Çarşamba günü saat 20:00'de Fox TV'de ekranlara gelecek. Naz'ın Polis Akademisini birincilikle bitirmesini kutlamak için annesi ve dayısı, mahallelinin de olduğu bir yemek organize eder.

Ne izlemeli Türk dizi? ›

 • Leyla ile Mecnun. Komedi, Romantik. Oyuncular: Ali Atay, Ahmet Mümtaz Taylan, Köksal Engür. ...
 • Kanıt. Dedektif. Oyuncular: Engin Benli, Sevil Atasoy, Deniz Celiloğlu. ...
 • Şahsiyet. Dram, Gerilim. ...
 • Kardeş Payı Komedi. ...
 • Masum. Dram, Gerilim, İnternet Dizisi. ...
 • Mezarlık. Dedektif. ...
 • Yedi Numara. Dramatik komedi, Aile. ...
 • İşler Güçler. Komedi.

Hangi Türk dizi izlenmeli? ›

IMDb'ye Göre Türk Televizyon Tarihinin En İyi 25 Dizisi
 1. Leyla ile Mecnun (9,2)
 2. Masum (9,2) ...
 3. 3. 7 Numara (8,9) ...
 4. Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi (8,8) ...
 5. Kardeş Payı (8,8) ...
 6. 6. 46 Yok Olan (8,8) ...
 7. 7. İkinci Bahar (8,8) ...
 8. 8. Süper Baba (8,8) ...
10 Oct 2017

En Güzel Türk dizileri hangisi? ›

EN İYİ 100 TÜRK DİZİLERİ - Top Rated Turkish TV Shows
 • Persona (2018) TV-MA | 65 min | Crime, Drama, Mystery. ...
 • Leyla and Mecnun (2011–2022) TV-PG | 80 min | Adventure, Comedy, Drama. ...
 • Second Spring (1998–2001) ...
 • Ezel (2009–2011) ...
 • Sweet Life (2001–2004) ...
 • Masum (2017) ...
 • The Magnificent Century (2011–2014) ...
 • Çalikusu (1986)

Eski diziler neler? ›

En İyi Eski Diziler
 • Leyla ile Mecnun (IMDb 9,1) Aynalı Tahir (IMDb 3,1)
 • Yarım Elma (IMDb 5,6) Asmalı Konak (IMDb 5,8)
 • Mahallenin Muhtarları (IMDb 6,1) Çiçek Taksi (IMDb 6,1)
 • Hayat Bilgisi (IMDb 6,4) Bizimkiler (IMDb 8,2)
 • Süper Baba (IMDb 8,7)

Atv'de pazartesi günü hangi diziler var? ›

Pazartesi dizileri neler? Pazartesi gününü dört dizi paylaşıyor. Fox'ta 'Yasak Elma', Atv'de 'Kalp Yarası', Show TV'de 'Üç Kuruş' ve TRT 1'de 'Alparslan Büyük Selçuklu' yayınlanıyor.

2015 te hangi diziler vardı? ›

"2015'te başlayan Türk televizyon dizileri" kategorisindeki sayfalar
 • Acı Aşk (dizi)
 • Acil Aşk Aranıyor.
 • Adı Mutluluk.
 • Analar ve Anneler.
 • Asla Vazgeçmem.
 • Aşk ve Günah.
 • Aşk Yeniden (dizi, 2015)
 • Ayrılsak da Beraberiz (dizi, 2015)

Duy beni hangi dizi uyarlama? ›

Duy Beni dizisi uyarlama değil fakat Netflix dizisi Elitte olan benzerliği sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmayan bir detay. Duy Beni dizisi Beşiktaş ve Galata gibi mekanlarda çekiliyor.

Duy Beni dizi ne zaman? ›

Duy Beni” sıra dışı hikayesi ve güçlü kadrosuyla her perşembe 20.00'de Star'da!

2021 Türk dizileri neler? ›

"2021'de başlayan Türk televizyon dizileri" kategorisindeki sayfalar
 • Ada Masalı
 • Akıncı (dizi)
 • Alparslan: Büyük Selçuklu.
 • Annemizi Saklarken.
 • Aşk Mantık İntikam.
 • Aşkın Tarifi (dizi)
 • Aziz (dizi)

Kaçak dizi nereden izlenir? ›

Bu sitelerden çok sayıda yabancı diziyi izleyebilirsiniz.
 • dizigom1.com.
 • yabancidizi.pro. Haberin Devamı
 • dizi-st.com.
 • diziboxx.com.
 • diziyou.com.
 • dizimag.info/vip.
 • dizirun.co.
17 Jan 2022

FOX'ta Çarşamba günü hangi dizi var? ›

Zümrüdüanka - Çarşamba 20.00'de FOX'ta!

Yeni sezon hangi diziler başladı? ›

Şu an yayınlanan yeni sezonlar
 • Arka Sokaklar - Sezon 16. 14 Ekim 2022 Platform: Kanal D / Dram, Polisiye, Aksiyon. ...
 • Yalnız Kurt - Sezon 2. 14 Ekim 2022 Platform: Atv / Tarihi, Aksiyon. ...
 • Avenue 5 - Sezon 2. ...
 • All American - Sezon 5. ...
 • NCIS: Los Angeles - Sezon 14. ...
 • Babylon Berlin - Sezon 4. ...
 • S.W.A.T. ...
 • Blue Bloods - Sezon 13.

Neslihan atagül'ün yeni dizisi ne zaman başlayacak? ›

Masalsı aşk hikayesiyle 'Gecenin Ucunda' 5 Ekim Çarşamba Star'da.

Salı günleri hangi diziler var? ›

SALI DİZİLERİ NELER? 11 EKİM 2022 SALI GÜNÜ HANGİ DİZİLER VAR?
KANALPROGRAM / BÖLÜMSAAT
ATVBEN BU CİHANA SIĞMAZAM 4. BÖLÜM20:00
TRT 1BALKAN NİNNİSİ 15. BÖLÜM20:00
KANAL DÜÇ KIZ KARDEŞ 21. BÖLÜM20:00
SHOW TVBABA 19. BÖLÜM20:00

Yalı Çapkını dizisi ne zaman başlıyor? ›

5. Bölüm Fragman. “Yalı Çapkını” her Cuma 20.00'de Star'da!

Netflix neler var 2022? ›

Netflix'te Ekim 2022 - yeni dizi ve film listesi:
 • Artçı: Everest ve Nepal Depremi (6 Ekim)
 • Andropoz (7 Ekim)
 • Derry Girls 3. Sezon (7 Ekim)
 • The Midnight Club (7 Ekim)
 • Acayipgiller (7 Ekim)
 • Bir Katilin İfadeleri: Jeffrey Dahmer (7 Ekim)
 • Guillermo Del Toro's Cabinet of Curiosities (25 Ekim)
 • Daniel Spellbound (27 Ekim)
22 Sept 2022

Mahkum ne zaman basliyor? ›

Mahkum dizisi yapımcısı MF Yapım yeni sezonda sözleşmesi devam eden oyunculara ve set çalışanlarına 20 Ağustos 2022 de yeni sezon tanıtımı çekimleri için sete çıkılacağı müjdesini vermişti. Çekimleri devam eden Mahkum yeni sezon bölümleri 15 Eylül 2022 Perşembe günü başlayacak.

Mahkum dizisi yeni bölüm ne zaman? ›

Perşembe 20.00 - Yeni Bölüm.

Gecenin ucunda konusu ne? ›

Gecenin Ucunda”, iş hayatında mutlu olamayıp başkalarını iyileştirmenin peşine düşen Macide'nin kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girmesini konu alıyor.

Gecenin ucunda ilk bölüm ne zaman? ›

Kadir Doğulu'nun yeni dizisi hangi kanalda? ›

Gecenin Ucunda dizisiyle ekrana dönecek olan Atagül'ün partneri ise gerçek hayatta olduğu gibi Kadir Doğulu. Gecenin Ucunda yakında Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Salı günü televizyonda neler var? ›

 • Bir Peri Masalı FOX TV - 00:00. T.
 • Yazgı Biri Kerime, diğeri... TV8 - 00:15. ...
 • O Kız. Kanal D - 00:15. T.
 • Aramızda Kalsın. Star TV - 00.45. T.
 • Bir Küçük Gün Işığı ATV - 01:00. T.
 • Kasaba Doktoru. Babasının ölümünden sonra doktor olan ve mesleğinde... TRT 1 - 02:35. ...
 • Canım Annem. Bir gün Cemre kaza... ...
 • Yabancı Damat. Kanal D - 05:00.
27 Sept 2022

Seversin dizisi hangi gün? ›

Seversin yeni bölümüyle yeni günü olan pazartesi akşamı Kanal D'de...

Yalı Çapkını Sultan kim? ›

SULTAN - İREM ALTUĞ 👇

Yalının hizmetlilerindendir. İbrahim'in eşi, Dicle ve Fırat'ın annesi. Alımlı ve şuh bir kadındır. Ortaokul mezunudur.

Yalı Çapkını dizi nerede çekiliyor? ›

Dizinin Gaziantep çekimleri Millet Hanı'nda yapılırken, İstanbul sahneleri ise Beylerbeyi'nde bir yalıda çekiliyor.

Yalı Çapkını Ifakat dizide kim? ›

İfakat - Gülçin Şantırcıoğlu: Korhan ailesinin dul kalmış büyük gelini. Çok genç yaşta Halis Ağa'nın uygun görmesiyle yalıya gelin olarak gelmiştir. Daha yirmili yaşlarının başında bir trafik kazası sonucu hem kocasını hem de karnındaki bebeğini kaybetmiştir.

Videos

1. En İyi Kore Dizileri 2022 | kore dizi önerisi
(Kırmızı Şapka)
2. Bu Sezon En Yüksek Reyting Alan 5 Dizi (2021/2022)
(İşsiz Adam)
3. Yeni Başlayacak 5 Dizi!
(Ali Ergün)
4. 2022 Yaz Dizileri - Sezon Açıldı!
(BuMesele)
5. İLK BÖLÜMÜ 10 MİLYONDAN FAZLA İZLENMİŞ TÜRK DİZİLERİ
(İşsiz Adam)
6. Dünya Konuşuyor, Bilin İstedim - 5 DİZİ ÖNERİSİ
(Murat Soner)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Msgr. Benton Quitzon

Last Updated: 25/04/2023

Views: 6270

Rating: 4.2 / 5 (43 voted)

Reviews: 82% of readers found this page helpful

Author information

Name: Msgr. Benton Quitzon

Birthday: 2001-08-13

Address: 96487 Kris Cliff, Teresiafurt, WI 95201

Phone: +9418513585781

Job: Senior Designer

Hobby: Calligraphy, Rowing, Vacation, Geocaching, Web surfing, Electronics, Electronics

Introduction: My name is Msgr. Benton Quitzon, I am a comfortable, charming, thankful, happy, adventurous, handsome, precious person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.